Templompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin Klára
Templompark avató és...
Illin Klára2024.05.29
Templompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraTemplompark avató és elsőáldozás Balástyán - 2024.05.29 Illin Klára
Könyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin Klára
Könyvolimpia Balásty...
Illin Klára2024.05.29
Könyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin KláraKönyvolimpia Balástyán - 2024.05.29 Illin Klára
KISTELEKI ONLINE PROGRAMNAPTÁR
Még több esemény...

Diákolimpián a gyorsasági görkorisok
Sándor Attila
2024.04.18.



Együtt edz és készül a versenyekre a kisteleki Hétkerék és a szegedi KDE, mindkét csapat szép eredményt ért el a tatabányai országos versenyen

Tatabánya adott otthont az idei Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpiának. A kisteleki Hétkerék Egyesület versenyzői jó ideje közösen edzenek és készülnek a szegedi Korcsolyázó Diáksport Egyesülettel, sok esetben közösen is utaznak el a versenyekre. Így volt ez hétvégén is, amikor az ország legjobb görkorcsolyapályáján álltak rajthoz az ország leggyorsabb görkorisai.

hetkerek_diakolompia_20240418_ck1

A két klub amatőr és profi versenyzőit Csala Nikolett a Hétkerék, és Svitelj Dániel, a KDE edzője készítette fel, így érve el minden korosztályban szép sikereket.

Kategória- és korosztály szerint az alábbi eredmények születtek:

AMATŐR

I. kcs. lányok
Süli Fanni - 3. hely
Béres Anna - 8. hely

II. kcs. lányok
Sándor Boglárka - 9. hely
Farkas Dzsesszika - 11. hely

III. kcs. lányok
Seller Csenge - 3. hely
I-II. kcs. váltó
Süli Fanni, Sándor Boglárka - 3. hely


hetkerek_diakolompia_20240418_cl


PROFIK

I. kcs. lányok
Simon Imola - 1. hely
Pigler Petra - 5. hely

I. kcs. fiúk
Simon Kolos - 1. hely

II. kcs. lányok
Fülöp Lilla - 2. hely

III. kcs. lányok
Béres Kata - 4. hely
Andrikó Regina - 7. hely
Fülöp Nelli - 10. hely

IV. kcs. lányok
Taba Noémi - 2. hely
Baráth Panna - 3. hely
Hevesi Zoé - 4. hely
Hevesi Linett - 5. hely
Kis Hanna - 9. hely

V. kcs. lányok
Baráth Borbála - 2. hely
Hegedűs Kata - 5. hely
Takács Lilla - 6. hely

V. kcs. fiúk
Dávid Dávid - 1. hely
Nagy Kristóf - 2. hely
Nagy Vilmos - 3. hely

VI. kcs. lányok
Gurszki Kitti - 3. hely
Abonyi Csenge - 5. hely

I-II. kcs. váltó
Pigler Petra, Simon Imola, Fülöp Lilla - 2. hely

III-IV. kcs. váltó
Hevesi Linett, Hevesi Zoé - 1. hely

Fülöp Nelli, Béres Kata - 3. hely 


Fotók: Hétkerék Egyesület