Éremátadással kötötték össze a KITE családi napját
Sándor Attila
2026.06.14.

Az idei évben az U13-as és az U14-es korosztály tagjai nyakába került
bajnoki érem, majd a szórakozás és a finom falatok következtek
A Kisteleki Testedző Egyesület a megszokott módon, családi nap keretében búcsúztatta a futballszezont, és itt került sor az érmek és díjak átadására is. A sportpályán összegyűlt játékosokat, edzőket és szülőket Nagy Sándor polgármester köszöntötte, majd kezdetét vette a hivatalos díjátadó ceremónia. Az idei évben az U13-as és az U14-es korosztály tagjai nyakába került bajnoki érem. Az elismeréseket Nagy Sándor polgármester, Domonics János alpolgármester, Molnár Róbert és Dancsok Csaba, a KITE vezetői adták át.
A Csongrád-Csanád Vármegyei U13 Tigris csoportjában a kisteleki csapat a II. helyet szerezte meg: 18 mérkőzésből 15 győzelmet és 3 vereséget könyvelhettek el, 130:22-es gólaránnyal és 45 ponttal zártak. A bajnokság gólkirálya: Szani Balázs lett, aki 43 góllal segítette csapatát az ezüstéremhez. A csapat tagjai: Bárkányi Zoltán, Béres István, Gáspár Milán, Géczi Nimród, Németh Krisztofer, Stiebel Gábor, Kis Martin, Zelei Olivér, Kovács Patrik István, Szűcs Kornél, Tápai Erik, Szani Balázs, Kothencz Alex, Megyesi Marcell, Fülöp Marcell, Kovács Máté. Szakmai stáb: Czeigersmidt Roland (edző), Krizsán Péter és Balog Bendegúz (kapusedzők).
A Csongrád-Csanád Vármegyei U14 Fehér csoportjában a KITE a III. helyen végzett: 22 meccsből 16 győzelem, 4 döntetlen és mindössze 2 vereség született. 135 lőtt és 33 kapott góllal, 52 ponttal zárták a szezont. A bajnokság gólkirálya: Somodi Bence Árpád lett, aki 71 góllal vette ki a részét a sikerből. A csapat tagjai: Bárkányi Zoltán, Béres István, Góra Arnold, Gyenge Kristóf Sándor, Kis Martin, Koncz Christian, Kovács Patrik, Somodi Bence Árpád, Szani Balázs, Zelei Olivér, Tápai Erik, Gáspár Milán, Stiebel Gábor, Toma Gergely, Géczi Nimród, Megyesi Marcell. Szakmai stáb: Czeigersmidt Roland (edző), Krizsán Péter és Balog Bendegúz (kapusedzők).
További korosztályos eredmények:
U7 – U9 – U11 (Bozsik Program): A legkisebbek a Bozsik Egyesületi program keretében Bordányban szerepeltek, emellett több meghívásos és saját rendezésű tornán is kitettek magukért. Edzők: Dancsok Csaba, Vincze Ferenc. Kapusedzők: Krizsán Péter, Balog Bendegúz.
U19-es csapat: A vármegyei bajnokságban 18 mérkőzésből 9 győzelemmel, 2 döntetlennel és 7 vereséggel a tiszteletreméltó V. helyen végeztek. Edzők: Németh Milán, Dancsok Dániel. Kapusedzők: Krizsán Péter, Balog Bendegúz.
Felnőtt csapat: Egy egészen ragyogó tavaszi szezont futottak be (12 meccsből 10 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség). A teljes szezonmérlegük 24 mérkőzésen 15 győzelem, 4 döntetlen és 5 vereség lett. Végül 49 ponttal, csupán a gólarány miatt szorultak le a dobogóról a Földeákkal szemben, így a IV. helyet szerezték meg. Edző: Vincze Ferenc. Kapusedzők: Krizsán Péter, Balog Bendegúz.
Az egyesület vezetősége külön köszönetet mondott Koncz Ferencnek, valamint szintén ajándékban részesült a szezonban nyújtott segítségéért Kovácsné Gyenge Erika, Csurár Csaba és Korom Attila.
A hivatalos elismerések után a szórakozásé lett a főszerep: a megjelentek egy vidám családi vetélkedőn vehettek részt Czeigersmidt Roland vezetésével.
Az anyukák, apukák és gyerekek a felhívásnak megfelelően hozták a focicipőket, így a közös játék sem maradhatott el.
A sportolásban megéhezett gyerekeket a KITE vezetősége hot-doggal és üdítővel, a szülőket pedig egy fenséges bográcsos étellel látta vendégül, így zárva az idei futballszezont.
|











KISTELEKI ONLINE PROGRAMNAPTÁR













































































































